Про компанію

Компанія Nabytek пропонує своїм клієнтам виготовлення меблів на замовлення будь-якої складності, обробки акрилового каменю та фарбування меблевих фасадів будь-якої складності. Отримавши доступ до нашого сервісу, ви не платите за бренд або оренду дорогих магазинів, а тільки за високу якість та функціональність виробів. Ми готові запропонувати своїм клієнтам меблі, які зроблять більш комфортний та приємний будь-який будинок.

Ми гарантуємо, що корпусні меблі, виготовлені фахівцями нашої компанії, будуть відповідати вашим побажанням і матимуть чудовий зовнішній вигляд і відмінну якість.

Вартість меблів, які ми пропонуємо нашим клієнтам, повністю залежить від вигляду та кількості використовуваної матеріалу, фурнітури та складності конструкції. Для того, щоб дізнатися приблизну вартість вподобаної вами моделі можна зв'язатися з консультантами компанії по телефонам, представленими на сайті. Фахівці-дизайнери допоможуть створити проект будь-якої моделі меблів, яка подобається клієнту. Завдяки наявності власного виробництва, повного штату професіоналів і співпраці з передовими виробниками матеріалів і фурнітури, ми можемо запропонувати нашим клієнтам якісні та оригінальні рішення за прийнятною вартістю.

Більше +10 років

досвіду роботи в сфері меблевого виробництва

Близько 97 %

ми приймаємо нестандартне рішення та підхід

Cередній термін 30 днів

ми враховуємо індивідуальність кожної моделі, тому час завжди відрізняється

Як ми працюємо?
Доставка
Доставка

Доставка меблів здійснюється в один із днів, зазначеного в договорі терміну. За кілька днів до запланованої дати, з замовником узгоджують точний час доставки і установки меблів.

Встановлення
Встановлення

Монтаж меблів на об'єкт замовника проводиться в день доставки. Техніка і кухонні комплектуючі (мийка, варильна поверхня, посудомийна машина та ін.) Вимагають врізки, фіксації в кухонних секціях, навішування фасаду, повинні бути куплені замовником до моменту встановлення меблів.

Підключення побутових електроприладів до електромережі, мийок і посудомийок до водопроводу встановлення не входить.

Оплата
Оплата

Перед відправкою замовлення в роботу укладається письмовий договір між замовником і виготовлювачем і вноситься перший внесок 70% від повної вартості виготовлених меблів.

Остаточний розрахунок замовник олачує після монтажу замовлення на об'єкті.