Барні стійки

Барні стойки під замовлення — це зручно, красиво і функціонально

Барні стойки — це не тільки важливий функціональний елемент будь-якого ресторану або бару, але і зручне рішення для сучасної квартири.

Вони дозволяють економити і зонувати простір, приємно проводити час за чашкою кави, коли обідній стіл зайнятий сервіровкою, а при певній конструкції — зберігати кухонне приладдя. Пропонуючи виготовлення барних стійок на замовлення, ми допомагаємо вам створити комфорт у вашому домі.

Барні стойки на кухню — сучасне рішення

Кухонні барні стойки стають все більш популярними. Такий елемент в інтер'єрі є не тільки дуже зручним, але також стильним і привабливим. Використовуючи якісні австрійські матеріали (ДСП, МДФ), ми виготовляємо наступні види барних стійок:

  • барні стойки, які є продовженням кухонного гарнітуру. Такі конструкції виглядають дуже гармонійно і додають корисний простір;
  • стойки, які допомагають зонувати приміщення. Вони актуальні для студій або кухонь, об'єднаних з лоджиєю;
  • острівні барні стойки. Встановлюються в великих кухнях по центру приміщення і включають додаткові ящики або полиці для зберігання речей і декору.
Дизайн барних стійок

Замовляючи відкриту або закриту стойку, орієнтуйтеся на особливості вашого інтер'єру: перші допоможуть візуально розширити простір, зробити його більш легким, другі - стануть практичним доповненням для зберігання кухонного начиння.

Барні стойки для закладів Horeca

Зона бару — це серце будь-якого громадського закладу, а тому потрібно подбати, щоб оформити її стильно і презентабельно. Особливу увагу варто приділити барній стойці: саме вона збирає навколо себе сотні гостей щодня. Важливо зробити її зручною для персоналу та відвідувачів, привабливою, і головне — довговічною. Замовляючи барну стойку у нас, ви можете бути впевнені, що ми врахуємо всі нюанси.

Для виготовлення барних стойок ми використовуємо якісні матеріали, для кожного клієнта продумуємо індивідуальний дизайн і професійно монтуємо готовий виріб. Зателефонуйте нам, і ми виготовимо найкращі меблі для вашого закладу!

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06