Дитячі меблі

При оформленні дитячої кімнати або куточка важливо підібрати зручні і функціональні меблі. Такі вироби повинні бути не тільки красивими, але головне — якісними і безпечними. Розуміючи це, ми пропонуємо дитячі меблі на замовлення, виконані з кращих матеріалів.

Що ми пропонуємо

Від того, наскільки грамотно організований простір в дитячій, буде залежати комфорт дитини. Продумуючи наповнення кімнати, варто передбачити місце для сну, розваг і навчання. Для цього ми пропонуємо виготовлення:

  • дитячих ліжок — односпальних та двоповерхових;
  • дитячих парт та столів;
  • дитячих шаф, тумбочок, комодів;
  • модулів, що включають все необхідне для сну і відпочинку.
Дизайн дитячих меблів

У нас ви можете замовити набір меблів для дитячої кімнати, а також компактні комплекси для організації дитячого куточка в невеликій квартирі. В наявному каталозі можна подивитися варіанти виробів для дівчаток і хлопчиків будь-якого віку, або ж обрати виготовлення меблів за індивідуальним ескізом.

Дитячі меблі: з турботою про кожну дитину

Замовляючи меблі у нас, ви можете не турбуватися про безпеку дитини. Ми використовуємо тільки якісні безпечні матеріали і екологічну фарбу для декорування поверхонь, яка не принесе шкоди маленьким користувачам.

Кожний наш виріб відрізняється міцністю та надійністю. Щоб досягти цього, наші фахівці використовують якісне кріплення і фурнітуру, яка витримає навіть інтенсивну експлуатацію.

Продумуючи дизайн меблів, ми виключаємо гострі кути та краї, а також надійно ховаємо кріпильні елементи.

Наші меблі легко чистяться і не вимагають специфічного догляду, а тому навіть через кілька років будуть виглядати привабливо.

Телефонуйте, і ми допоможемо побудувати маленький комфортний світ для вашої дитини!

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06