Кухні в стилі лофт: ставка на оригінальність

Хочете створити незвичайний інтер'єр на своїй кухні? Любите натуральні відтінки і матеріали? Тоді кухня в стилі лофт — це саме те, що вам потрібно!

Незважаючи на чітке визначення цього напрямку, лофт може бути дуже різним. Для когось він — зухвалий і агресивний, для інших — теплий і екологічний. Все вирішують деталі, а тому, купуючи кухню на замовлення, ви завжди можете вибрати дизайн, який буде близьким саме вам.

Особливості кухні в стилі лофт

Лофт — це «горищний» стиль, що виник в 40-х роках в США, коли старі промислові будівлі стали облаштовувати під студії, майстерні і житлові приміщення. Для нього характерні відкриті комунікації, бетон або цегляна кладка на стінах, лаконічні світильники. Підбираючи кухонний гарнітур під такий інтер'єр, варто зробити ставку на:

  • Чіткі лінії. Лофт не сприймає вигинів і радіусних конструкцій, а тому варто проектувати кухню, засновану на строгій геометрії;
  • Натуральні відтінки. Зверніть увагу на всі відтінки коричневого, молочний, сірий колір. Актуальним може бути також оливковий або пісочний;
  • Функціональність і простоту. У лофті можна використовувати як стандартні закриті шафи, так і відкриті полиці, закріплені прямо на робочій стінці.

Кращим матеріалом для виготовлення кухонь в стилі лофт є МДФ. Він дозволяє максимально точно імітувати колір і текстуру натурального дерева, при цьому перевершує його за експлуатаційними характеристиками. Для виготовлення фасадів ми використовуємо якісні акрилові фарби, які добре переносять перепади температур, підвищену вологість і інтенсивну експлуатацію.

Зателефонуйте нам, і наш майстер в найкоротші терміни зробить необхідні виміри і розробить для вас ескіз для виготовлення кухні в стилі лофт.

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06