Кухні в стилі модерн: інтер'єр за вашими правилами

Модерн міцно увійшов в життя українців, які цінують естетику, функціональність і практичність. Кухні, виконані в такому стилі, відрізняються ефектністю і продуманим наповненням, а тому дуже зручні в побутовому плані.

Для таких меблів властиві плавні і чіткі лінії, лаконічність, а також широке розмаїття варіантів дизайну. Замовивши кухню в стилі модерн, ви привнесе нотку стилю і елегантності в свій інтер'єр.

Переваги кухонь в стилі модерн

Модерністичні гарнітури прекрасно виглядають на великих кухнях, роблячи їх ошатними і вражаючими. У той же час, вони стануть ідеальним рішенням для приміщень з обмеженою площею: завдяки глянцевим поверхням і оригінальному проектуванню, вони візуально розширять простір і забезпечать розумне використання кожного сантиметра.

Для кухні в стилі модерн також характерна:
  • Гармонійність. Такі гарнітури зазвичай монохромні - тобто, виконуються в єдиній кольоровій гамі. Завдяки цьому, вони довго не набридають і завжди приємні оку. При бажанні надати більшої ефектності, можна поєднувати контрастні або близькі відтінки.
  • Обтічні форми і відсутність гострих кутів. Це не тільки надає оригінальності інтер'єру, але і дозволяє уникати випадкових ударів. Особливо це актуально, коли в будинку є маленькі діти.
  • Універсальність. Стиль модерн дуже гнучкий, а тому такі кухні вписуються в більшість сучасних інтер'єрів.

При виборі фасадів для кухні ви можете зупинитися на глянці або матових панелях, замовити модні білі поверхні або ті, що імітують різні види деревини.

Зателефонуйте нам, і ми виконаємо кухню модерн на замовлення, яка стане улюбленим місцем для всієї родини!

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06