Кухні за індивідуальним проектом в класичному стилі

Класичні кухні — це меблі поза модою і часом. Вони підходять для облаштування великих і маленьких приміщень, завжди виглядають презентабельно і благородно, а також не втрачають своєї актуальності навіть через багато років. Якщо ви хочете зробити раціональне вкладення в свій інтер'єр - замовте кухню в класичному стилі в нашій компанії!

Кухня в класичному стилі — тепла атмосфера в кожному будинку

Для виготовлення сучасної кухні в класичному стилі сьогодні в основному використовують ДСП і МДФ. Вони не тільки дешевше натуральної деревини, але і перевершують її в експлуатаційних характеристиках. Такі матеріали легко піддаються обробці, не бояться вологи і перепадів температур, при цьому дозволяють максимально точно імітувати поверхню натурального сировини.

Основними рисами класичної кухні є:
  • Теплі природні відтінки. Це всі кольори коричневої, пісочної, молочної гами, яка дозволяє створити затишок в приміщенні. Однак, сучасні інтерпретації допускають і інші кольори - сірий, оливковий, глибокий синій і багато інших.
  • Фрезеровані фасади. Декоративна обробка лицьових панелей не тільки надає кухні певні риси, властиві стилю, але і робить її унікальною для кожного замовника.
  • Декорування поверхонь. Нанесення патини, кракелюра і іншого декору дозволяє зробити легкий наліт старовини, що надає шляхетності загальному інтер'єру.

Щоб кухня виглядала по-справжньому розкішно, ми можемо запропонувати пофарбовані або шпоновані фасади МДФ, які будуть максимально схожі з натуральним масивом. Перегляньте наш каталог — ми зібрали там кращі роботи наших фахівців. Ми можемо повторити їх для вас з урахуванням індивідуальних особливостей або створити унікальну кухню поза вашим ескізом.

Звертайтеся — і кухня вашої мрії стане реальністю!

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06