МДФ шпонований

Серед великої різноманітності фасадів шпонований МДФ не випадково займає почесне місце. Це гарний, екологічний і довговічний матеріал, який зачаровує теплотою і естетикою натуральної деревини.

Якщо ви шукаєте гідну альтернативу меблям з масиву, яка матиме з ним максимальну схожість — МДФ, покритий шпоном, стане ідеальним варіантом.

Що таке шпонований МДФ і які його особливості?

МДФ шпонований є плитою з пресованих деревних волокон, яка покрита шпоном з натуральної деревини. За своєю суттю він вважається одним із самих практичних матеріалів, які використовуються для виготовлення меблевих фасадів, і перевершує інші як по технічним, так і експлуатаційним параметрам. МДФ має високу міцність, стійкість до перепадів температур і вологості, завдяки чому є більш практичним, і дешевим, ніж масив. На відміну від ДСП, він забезпечує широкі можливості для обробки і надання форм, чим виправдовує свою високу вартість.

При виготовленні шпонованого МДФ використовують різні види шпону:
  1. Натуральний. При його заготівлі нарізаються тонкі листи деревини (від 0,1-10 мм), які практично не піддаються обробці. В результаті матеріал зберігає природну текстуру і декоративний рельєф.
  2. У техніці «файн-лайн». В цьому випадку з деревини м'яких порід нарізаються найтонші листи шпону. Вони фарбуються, укладаються шарами і пресуються для отримання однорідного матеріалу.
  3. Мультишпон. Заготовлений шпон обробляється таким чином, щоб приховати текстуру деревини. Після цього на нього наноситься відповідний малюнок.
МДФ шпонований
МДФ шпонований
МДФ шпонований
МДФ шпонований
МДФ шпонований
МДФ шпонований
МДФ шпонований
МДФ шпонований

Завдяки доступності різних видів шпону, кожен може замовити собі меблі з використанням елітних порід деревини — дуба, бука, ясеня, берези, венге, черешні та ін. Залежно від технології виготовлення (кругова обрізка, лущення або пиляння), листи можуть мати різноманітний малюнок: радіальний, напіврадіальний, пташине око, хвилястий, полум'я, корінь, муар та ін. Це дозволяє створювати меблі з оригінальним дизайном.

Шпонований МДФ має величезне різноманіття відтінків і текстур. Щоб збільшити міцність матеріалу, ми покриваємо панелі спеціальним лаком, фарбуємо якісними акриловими фарбами, створюючи матову або глянцеву поверхню. З огляду на ваші побажання, ми створюємо унікальний матеріал для унікальних виробів.

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(068) 000-85-44