Передпокої

Передпокій часто задає тон всьому інтер'єру. Зробити його красивим, зручним і функціональним — непросте завдання. Однак, наші майстри легко справляються з ним, виготовляючи якісні та естетичні меблі за індивідуальними проектами.

Сучасний передпокій — це не просто шафа для верхнього одягу. Це продумана ергономічна конструкція, яка не тільки дозволяє визначити кожній речі її місце, але і створює необхідну атмосферу. Розкішні і мінімалістичні, строгі і затишні - ми робимо вітальні під замовлення, які ідеально підкреслять стиль вашого будинку!

Передпокої на замовлення: втілимо будь-які побажання!

Маленький коридор — це ще не привід відмовлятися від функціональних меблів. Вимірявши площу і визначившись з корисним простором, наш фахівець запропонує кращий варіант дизайну передпокою, який підійде в конкретному випадку. Ми не боїмося складних рішень і виготовляємо передпокої як для просторих приміщень, так і обмеженою квадратури.

У нас ви можете замовити передпокої наступних видів:

  • прямі або кутові;
  • діагональні або Г-подібні;
  • відкриті, закриті або комбіновані.
Дизайн передпокоїв

Кожен з них може бути виконаним в будь-якому кольорі і стилістичному виконанні. Залежно від особливостей вашого інтер'єру, передпокій може повторювати класичний або мінімалістичний стиль, бути прикрашеної оригінальним малюнком, патинуванням, цікавим поєднанням матеріалів, квітів або фактур.

Замовте передпокій у нас, і ваш будинок буде зустрічати вас затишком і комфортом!
Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06