Підвіконня з штучного каменю

Серед різноманіття матеріалів, які використовуються для виготовлення підвіконь, штучний камінь займає одне з найпочесніших місць. Цей естетичний матеріал не тільки виглядає благородно та дорого, але також має високі експлуатаційні характеристики. Його властивості дозволяють створювати вироби будь-яких форм, при цьому вони багато в чому перевершують пластикові та дерев'яні аналоги по довговічності.

При замовленні підвіконь з штучного каменю, ви зможете підкреслити стиль свого інтер'єру та реалізувати будь-які ідеї.

Види та особливості підвіконь з штучного каменю

В залежності від бюджету та особистих переваг можна обрати акрилове підвіконня або виріб з кварцового агломерату. Перший більше підходить для житлових будинків і порадує прийнятною ціною, другий — відрізняється підвищеною зносостійкістю, завдяки чому повністю виправдовує свою вартість.

Серед достоїнств кам'яних підконь виділяють міцність, стійкість до вологості, утворення бактерій, і перепадів температур. Такий матеріал відрізняється відмінною теплопровідністю, що робить його теплим на дотик.

Штучним підвіконням можна надати найрізноманітніший дизайн і виготовити:

  • прямі або радіусні вироби будь-якого розміру;
  • підвіконня, які переходять в стільницю;
  • низькі широкі підвіконня.

У нашому каталозі ви зможете ознайомитися з варіантами підвіконь зі штучного каменю чи запропонувати свій ескіз. Ми втілимо всі ваші побажання в життя, порадувавши якістю виробів та оперативністю.

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(068) 000-85-44