Шафи розпашні

Слідуючи за віяннями моди в сучасному дизайні, розпашні шафи повертаються в сучасний інтер'єр. Стильні та різноманітні, вони дозволяють не тільки зручно і компактно розташувати речі для зберігання, але і служать прикрасою будь-якої кімнати. Пропонуючи виготовлення розпашних шаф на замовлення, ми несемо гармонію і комфорт в кожен будинок.

Види розпашних шаф

Розпашні шафи — це класичні меблі для зберігання речей, двері в яких відкриваються назовні. Продумуючи його конструкцію, можна вибрати серед таких варіантів:

  • за габаритами — 2,3,4 дверні або 1-дверні шафи-пенали;
  • за типом виготовлення — лінійні, кутові, радісні, ​​комбіновані;
  • за типом матеріалу — виконані з ДСП або МДФ;
  • за призначенням — шафи для одягу, книг, декору, а також шафи-вітрини.

Як правило, розпашні шафи — це конструкції, що стоять окремо, а тому при виборі їх конфігурації варто враховувати наявність вільного простору.

Дизайн розпашних шаф

Сучасні розпашні шафи зовсім не схожі на своїх попередників. Різноманітність дизайнів і внутрішнього наповнення дозволяє зробити їх актуальними для будь-якого інтер'єру. Такі меблі можуть бути виконані в класичному стилі, підтримувати напрямок модерну, лофт або мінімалізму. Завдяки широкій палітрі кольорів і фактур матеріалів, ми можемо запропонувати однотонні матові або глянцеві шафи, вироби під натуральне дерево, меблі з патинуванням і багато іншого.

Для виготовлення розпашних шаф ми використовуємо якісні матеріали та надійну фурнітуру. Це дозволяє нам гарантувати не тільки зовнішню привабливість наших меблів на замовлення, але також бути впевненими в їх зручності та довговічності.

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(099) 000-86-06