Стільниця зі штучного каменю — призначення та переваги

Стільниці зі штучного каменю ідеально підходять для використання у будь-яких приміщеннях квартири, приватного будинку чи комерційних установ. Пластичність, яка досягається за рахунок температурного впливу на матеріал, дозволяє надати йому різноманітну форму. Стільниця стане гарним доповненням інтер’єру і допоможе раціонально використовувати вільний простір.

Призначення стільниць зі штучного каменю для кухні

Сучасні технології виробництва у комбінації з якісними матеріалами дають можливість отримати в результаті гарний та функціональний виріб.

Висококласна стільниця зі штучного каменю має наступні позитивні характеристики:

 • Безшовне, суцільне покриття;
 • Стійка до низьких та високих температур;
 • Міцна;
 • Повністю негігроскопічна;
 • Не потребує особливого догляду;
 • Широкий вибір кольорів (від стандартних рішень до незвичайних відтінків);
 • Маленька вага: штучний камінь легший за натуральний.
Переваги стільниць зі штучного каменю
 1. Гарний зовнішній вигляд
 2. Деякі виробники продукції з акрилового каменю дуже точно відтворюють текстуру та колір природнього аналога. Тому, нерідко можна с першого погляду не побачити різниці між гранітом чи мармуром та штучним замінником. Розкішна фактура такої стільниці ідеальна для будь-якого типу приміщення.

 3. Безпека та екологічність
 4. Структура штучного каменю не передбачає наявності пор. Тому на її поверхні не розмножуються шкідливі мікроорганізми. Авторитетні марки виступають гарантам відповідності своєї продукції європейським стандартам. Вони повинні мати для підтвердження необхідні сертифікати якості.

 5. Можливість ремонту
 6. У випадку пошкодження, процес відновлення первісного вигляду стільниці не займає багато часу. Зламані елементи майстер склеює, шліфує, після чого полірує. Не потрібно купувати новий виріб, а лише звернутися до гарного спеціаліста.

 7. Відсутність швів
 8. Під час встановлення стільниці, складові частини майбутньої конструкції фіксуються спеціальним клеєм. Після монтажу, обов’язковими етапи роботи є шліфування та полірування поверхні. Місця стику деталей залишаються непомітними, плита виглядає цілісною та гладенькою. Відсутність швів також попереджає потрапляння рідин в середину виробу.

 9. Стійкість до появи плям
 10. Розлили на стільницю зі штучного каменю каву, вино чи сік? Не турбуйтеся, лише кілька рухів серветкою і проблема вирішена. А на поверхні ви не побачити жодних слідів, адже вона не затримує вологу і не переймає на себе колір рідин.

 11. Надійність та довговічність
 12. Виконуючи прості умови експлуатації, ви забезпечите роботу вашої стільниці на довгі роки. На відміну від продукції з ДСП, у кімнаті з високим рівнем вологості, виріб зі штучного каменю не змінює зовнішнього вигляду. Він не деформується і не втрачає своїх якостей. Штучній камінь не боїться ударів чи падіння предметів, не схильний до утворення подряпин, сколів. Натуральний тип матеріалу не може похвалитися такими характеристиками.

 13. Демократична вартість
 14. Продукція зі штучного каменю вартує менше, аніж вироби з природньої сировини. При цьому, ви отримуєте якісний, стійкий та функціональний елемент.

Джерело