Вибираємо меблі у ванну: що потрібно врахувати?

Вибір будь-яких меблів для ванної — досить відповідальна справа зі своїми нюансами та особливостями. Отже, що ж потрібно врахувати, якщо ви вибираєте меблі в ванну, на які особливості і нюанси звернути увагу?

Перше — це загальний інтер'єрний стиль вашого житла. Чи варто говорити, що ванна кімната — це продовження загальної концепції вашого інтер'єру, і виглядати вона повинна відповідно. Якщо, наприклад, все житло оформлено в стилістиці прованс, то сучасні меблі в ванній буде виглядати щонайменше дивно.

Другий важливий момент — габарити. Йдеться про відповідність габаритів меблів масштабами приміщення. Ванні кімнати зазвичай невеликі, тому неправильно було б захаращувати приміщення великою кількістю шаф і ящиків. Та й не так багато є речей, які є сенс зберігати у ванній кімнаті.

Насамперед у ванній плануються такі обов'язкові елементи, як сама ванна, потім умивальник, душова кабінка, унітаз і біде, якщо останні теж передбачаються. Після того, як місця для таких речей визначені, настав час для встановлення безпосередньо меблів. Добре, якщо у ванній буде невелика тумбочка з висувними ящиками і стільницею. На ній можна встановити різні предмети гігієни і засоби, якщо у вас недостатньо місця для них на поличках.

Що ще дуже важливо, так це водовідштовхувальне покриття. Всі меблі для ванної, незалежно від матеріалу, повинна володіти таким покриттям, що дуже важливо. Враховуйте також кількість членів вашої родини, які будуть користуватися ванною, і їх ріст. В тому сенсі, що не слід розміщувати ящики занадто високо. Якщо в інших приміщеннях це допускається, то у ванній ми найчастіше займаємося особистою гігієною, а, значить, допомогти буде нікому.

Джерело

Фахівці-дизайнери допоможуть створити проект будь-якої моделі меблів, яка подобається клієнту. Завдяки наявності власного виробництва, повного штату професіоналів і співпраці з передовими виробниками матеріалів і фурнітури, ми можемо запропонувати нашим клієнтам якісні та оригінальні рішення за прийнятною вартістю. Перегляньте наше портфоліо та переконайтеся.