Зістарювання меблевих фасадів: благородність і стиль

Саме декоративне патинування стає все більш популярним в дизайнерському середовищі: на сайтах відомих виробників кухонних гарнітурів можна зустріти сучасні модульні системи з декором, якому на вигляд не менше 2 століть. Чого вартий дизайн класичної білої кухні із золотою патиною – світлої, витонченою, легкої, а завдяки імітації – елегантною і шляхетною.

Легка позолота на білому тлі виглядає вишукано

Ніжне поєднання білого і золотого – це традиційний класичний тандем, своєю пишністю досі прикрашає царські палаци. Зверніть увагу, як легко можна обіграти інтер’єрну композицію, декоруючи столову і кухонну групу в одному стилі. На фото білої кухні в класичному стилі із золотою патиною добре видно нюанси оформлення: золотисті штори, м’яке підсвічування, підлоги «морений дуб», що виблискує обробка столу і стільців, позолочені елементи інтер’єрних аксесуарів.

Вишукане поєднання білого і золотого в інтер’єрі

Прованс – це все-таки один із сільських стилів, тому в оформленні меблів часто присутня грубіша обробка. Поряд з вишуканістю позолоти можна зустріти явні потертості по всій площі обробки, плавний перехід білого в сірий – ніби обробка зблякла і обсипалася після довгих років.

Кухонний гарнітур і столова група в стилі прованс

Тож не дивно, що зістарювання настільки привабливе: на відміну від сучасних гарнітурів, від яких так і віє надійністю, багатофункціональністю і ергономічністю, «старовинні» предмети меблів мають якусь невагому крихкістю, ніжність, витонченість.

Створити легку сонячну атмосферу зовсім не складно

Поряд з патинуванням часто використовують брашування, декупаж, кракелюр, тонування.

Джерело

Компанія Nabytek пропонує послугу «Патинування фасадів» меблів на замовлення будь-якої складності. Ми гарантуємо, що корпусні меблі, виготовлені фахівцями нашої компанії, будуть відповідати вашим побажанням і матимуть чудовий зовнішній вигляд і відмінну якість.