Барна стійка в інтер’єрі вітальні

Барна стійка — це універсальний предмет інтер’єру, який несе в собі не тільки практичну користь, виступаючи в якості місця для фуршетів і посиденьок, обіднього столу і барного куточка, а й привносить естетичну «родзинку» в дизайн будь-якого приміщення. Так, барна стійка може вдало доповнити вашу кухню або навіть балкон. Але сьогодні ми розглянемо цей стильний атрибут в рамках вітальні.

Вибір: стіл або барна стійка

Зрозуміло, перше не виключає друге: обідній стіл може спокійно «жити» в кухні або їдальні, в той час як барна стійка буде спокійно красуватися в вітальні. Однак якщо вибір все ж варто, то рекомендуємо вам розглянути всі переваги барної стійки.

Основне з них — це економія простору: стійка в рази компактніше середньостатистичного столу, але вміщує за собою не меншу кількість людей. При цьому невелика площа стільниці і сам характер даного атрибута не передбачає ретельної сервіровки, яка забирає багато часу. Барна стійка дарує кімнаті атмосферу невимушеності — ось, що найголовніше.

Актуальність барної стійки у вітальні

Таке дизайнерське рішення буде дуже доречним для молодих і невеликих сімей, де люблять жити в своє задоволення і влаштовувати посиденьки з друзями. Якщо ж в будинку є діти, то ідею з установкою барної стійки у вітальні краще відкласти до тих часів, коли дитина хоча б зможе самостійно діставати до стільниці стійки (Нагадаємо, що в середньому, висота стійки становить 1,1 — 1,2 метра) . Також варто пам’ятати, що стандартна стійка не може вмістити за собою більше 4-х чоловік, так що у великих сім’ях, на жаль, вона не зможе замінити стіл (якщо це, зрозуміло, не ексклюзивна модель довгою стійки).

Які бувають барні стійки?

Форма стійки може бути абсолютно різною. Але все існує два основних види таких конструкцій: однорівневі і багаторівневі барні стійки. З назви зрозуміло, що однорівневі моделі представляють собою плоску стільницю. Багаторівневі стійки, крім основної стільниці, мають всілякі надбудови. Так, найчастіше, основна поверхня стає робочим місцем бармена, а надбудова призначена для гостей.

З якого матеріалу повинна бути виготовлена ​​барна стійка?

В принципі, жорстких (та й не жорстких) правил тут немає. Все залежить від ваших особистих вимог: зовнішнього вигляду стійки, її вартості, довговічності і так далі. Класичний варіант — оброблене дерево. Але також барна стійка може бути зроблена і з каменю, металу, сталі або навіть бетону. Головне — звернути увагу на матеріал для стільниці — він повинен бути вологостійким і стійким до механічних пошкоджень.

Джерело