Фрезеровані фарбовані фасади МДФ

Фрезерування фасадів МДФ дозволяє створювати складні декоративні форми, завдяки яким будь-які меблі будуть виглядати унікальними і презентабельними. Переглянувши наш каталог, ви завжди зможете підібрати для себе варіант обробки, який зробить ваш гарнітур особливим, а також ідеально підкреслить стиль вашої кухні.

Фрезеровані фасади МДФ: зробіть ставку на індивідуальність!

Різні варіанти обробки дозволяють виготовляти меблі, які підійдуть до будь-якого інтер'єру. Завдяки фрезеруванню, гарнітур стане розкішною прикрасою кухні в класичному стилі, підкреслить строгість лофту або романтику скандинавського дизайну. Податливий матеріал може не тільки приймати бажану форму в умілих руках майстра, але і легко піддається фарбуванню. Це дає можливість нашим покупцям замовити такі фрезеровані фасади МДФ:

  1. матові або глянцеві;
  2. однотонні або градієнтні;
  3. з патиною або позолотою;
  4. зі скляними вставками і без них;
  5. з декоративними гратами або більш лаконічні.

Ви можете вибрати свій варіант, переглянувши наш каталог, або озвучити свої побажання, і ми постараємося втілити їх в життя.

Фрезеровані фасади від професіоналів

Щоб кухня з фрезерованими фасадами стала предметом гордості господарів, важливо довірити її виготовлення фахівцям. Така обробка вимагає досвіду, майстерності, наявності необхідних інструментів і широкого вибору варіантів фарбування. Ми намагаємося відповідати всім цим умовам, пропонуючи своїм замовникам ексклюзивні меблі за конкурентними цінами.

Кожне готовий виріб — це результат копіткої роботи майстра. Спочатку панелі набувають необхідну форму і декоративне різьблення, проходять ретельне шліфування і ґрунтовку для досягнення ідеально гладкої поверхні. Фасади обробляються спеціальним засобом для захисту від вологи, після чого покриваються декількома шарами фарби. За бажанням замовника ми наносимо позолоту, робимо штучне зістарювання або інший декор.

Замовте фрезеровані фасади у нас, і ви станете володарем розкішної кухні, створеної за унікальним дизайном! Ми гарантуємо оперативність роботи, високу якість меблів, підтверджену позитивними відгуками та рекомендаціями, а також професійну допомогу в складанні ескізів.

Ми не просто виготовляємо меблі, ми створюємо настрій і комфорт!

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(068) 000-85-44