МДФ фасади фарбовані

Фарбовані фасади МДФ — це ідеальний вибір для тих, хто прагне створити унікальний дизайн за допомогою якісних меблів. Міцний, довговічний і податливий в обробці матеріал став гарною заміною натуральної деревини, дозволяючи втілювати будь-які фантазії.

Якщо ви хочете, щоб ваш інтер'єр виглядав дорого і благородно, але не хочете переплачувати за примхливий в експлуатації масив, зверніть увагу на фасади МДФ.

Переваги фарбованих фасадів МДФ

Щоб якість і зовнішній вигляд МДФ-фасадів були на висоті, застосовується складна технологія підготовки та фарбування панелей. На відміну від декорування плівкою, цей спосіб вимагає великих витрат часу, сил і матеріалів, що не може не відбитися на вартості. Однак трудомісткість і складність робіт окупається масою переваг для користувачів:

  1. Фарбовані фасади відрізняються великою різноманітністю кольорів і фактур. Якщо у випадку з плівковими панелями доведеться робити вибір з готових варіантів, то при фарбуванні можна змішати будь-які відтінки, зробити градієнт або малюнок. Кожен може стати володарем єдиної в своєму роді кухні!
  2. Пофарбована поверхня більш стійка до дії температури і механічних пошкоджень. Такі фасади не будуть плавитися, здуватися або легко дряпатися, зберігаючи свій зовнішній вигляд. Це дозволить заощадити на реставрації або заміні елементів.
  3. Вибираючи фарбовані фасади МДФ, можна проектувати меблі будь-якої складності: пофарбувати можна не тільки прямі, але і гнуті форми.

Фарбовані фасади не вимагають складного догляду. Уникаючи використання агресивної побутової хімії і абразивних чистячих засобів, можна легко підтримувати чистоту, не впливаючи на естетичність панелей.

Як вибрати фарбовані панелі МДФ?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи в застосуванні фарбованих МДФ-фасадів при виготовленні меблів. Ми можемо запропонувати різні види поверхонь:

  • матові;
  • глянцеві;
  • фрезеровані.

Перевагою наших виробів є використання якісної акрилової фарби. На відміну від поліуретану, вона не вицвітає, не тріскається, добре лягає на основу і не боїться подряпин. Завдяки цьому, меблі буде зберігати свою естетичність довгі роки. При необхідності завжди можна буде освіжити фасад, тим самим оновивши інтер'єр.

Зателефонуйте нам, і ми зможемо спроектувати будь-яку кухню, відповідно до ваших побажань. Якість і оперативність гарантуємо!

Залишити заявку
Ваш телефон
Заповніть, будь ласка, це поле
Ваше ім'я
Контактний телефон
(068) 000-85-44