Меблі для передпокою — як красиво облаштувати вітальню?

Меблювання передпокою це один з основних елементів, що визначають її дизайн. Яку вибрати меблі для передпокою? Позиція, яку займає передпокій в ієрархії приміщень в будинку, вимагає від неї бездоганного стилю та виключної естетики. Так як приміщення є візитною карткою будинку, передпокій повинна радувати і бути еталоном стилю інтер’єру. Добре щоб при цьому вона була практичною і функціональною.

Як же прикрасити передпокій?

Декор передпокої, яка є візитною карткою кожного будинку, повинен бути як надзвичайно естетичний, так і практичний. Тому що це місце, яке ідеально підходить для зберігання одягу та інших дрібничок.

Меблювання передпокою повинна виконувати дві основні функції:

  • бути привабливою;
  • бути досить функціональною.

Також не менш важливий той факт скільки людей проживає в будинку і як часто ви приймаєте гостей.

Меблі для передпокою: практичні рішення

Дизайн передпокою дуже часто є відповіддю на ваші очікування. Бажаючи організувати дизайн передпокою як місце для зберігання одягу або інших предметів, ви повинні використовувати місткі меблі для передпокою. У цій ролі найкраще підійдуть популярні шафи-купе, які повністю використовують простір коридору, одночасно забезпечуючи достатню кількість необхідних шафок.

Зверніть увагу! Пам’ятайте, передпокій є візитною карткою помешкання і не може мати надлишок дрібничок і прикрас, які приведуть її простір до непотрібного хаосу.

Прикрашаючи вхідну зону в будинок ви повинні також подбати про те, щоб інтер’єр передпокою дозволяв вам вільно підійти до виходу. З цією метою варто вибрати функціональні набори меблів для передпокою, що складаються з потужного шафи-купе, невеликого шафи для взуття і великого дзеркала з сидінням.

Рада! дзеркало в невеликому передпокої буде не тільки практичним рішенням, але допоможе вам формувати простір, створюючи візуальний обман більшого простору.

Джерело