Модульні меблі — зручний і практичний варіант для оформлення дитячої кімнати

Сьогодні на зміну вичерпали себе традиційним гарнітурам прийшли модульні меблі, віддаючи перевагу якої можна невпинно варіювати її розміщення, створюючи різні рішення оформлення кімнати. Найбільш актуальні модульні меблі для дитячої. На різних етапах дорослішання дітей змінюються їхні потреби в наявності певних предметів меблів. Саме модульні меблі дозволяють доповнювати і змінювати склад предметів без шкоди для загальної стилістики кімнати.

Переваги модульних меблів
  1. Головною відмінністю модульних меблів є те, що її компоненти не скріплені між собою, завдяки цьому комплект може бути складальним.
  2. Обставляючи кімнату, ви зможете придбати лише ті меблі, які необхідні дитині на конкретному віковому етапі. У міру дорослішання дитини частина предметів меблів можна додати або замінити, адже вона створюється в класичних кольорових і стилістичних рішеннях, завдяки чому буде виглядати, як єдиний гарнітур.
  3. Відсутність фіксуючих елементів між предметами модульних меблів дозволяє робити перестановку так часто, як того прагнуть душею своєю ваша дитина.
  4. Обридлий інтер'єр можна перетворити за лічений час без додаткових матеріальних витрат.
Меблі для дівочої дитячої

При оформленні кімнати для дівчинки, в якій необхідно створити атмосферу ніжності і затишку, модульні меблі стануть оптимальним варіантом. Віддаючи перевагу складальних меблів, ви зможете не тільки створити затишний інтер'єр, що складається з найнеобхідніших предметів, а й надати приміщенню індивідуальний характер, використовуючи свою фантазію в комбінуванні елементів. Шафки з відкритими поличками, на яких можуть розміститися м'які іграшки, сувеніри та зображення в рамках, комоди, шафки, туалетний столик і ліжечко зроблять кімнату дівчинки воістину чарівною, стильною і функціональною, де для кожної улюбленої речі маленької принцеси знайдеться своє місце.

Меблі для кімнати хлопчика

Меблі в кімнаті хлопчика повинна бути досить функціональною, в той же час мати закритий характер, так як юні представники сильної половини людства люблять галасливі і рухливі ігри. Створити затишний і безпечний острівець казки для хлопчика дозволять модульні меблі. Вам припадуть до душі глибокі комоди, ніші й шафи, які дозволять помістити речі та іграшки хлопчика, щоб в його кімнаті завжди панував порядок. Моделі в широкому розмаїтті колірних варіацій допоможуть створити оригінальний інтер'єр в спортивному стилі, в ключі улюбленого мультфільму або комп'ютерної гри.

Меблі для кімнати різностатевих дітей

В оформленні кімнати для двох дітей різної статі модельні меблі незамінні. Саме складальні меблів дозволять створити затишні куточки для хлопчика і дівчинки в одній кімнаті, підкреслюючи їх індивідуальний характер і переваги, не порушуючи загальної стилістики. А двох'ярусне ліжко в складі модельної системи заощадить простір. Підібрана в ніжних і мужніх відтінках меблі для дівчинки і хлопчика не дасть їм відчути себе обмеженим в загальній кімнаті.

Джерело