Вибираємо підвіконня з каменю та встановлюємо

Підвіконня — невід'ємна частина віконного отвору, має функціональне і естетичне значення. Підвіконня виготовляють з самих різних матеріалів: деревини, пластиків, натурального та штучного каменю. Підвіконня з каменю — ефектна деталь сучасного інтер'єру, альтернатива традиційному дереву.

З чого робити: вибираємо камінь

Граніт, габро, мармур, онікс — натуральні матеріали, які відрізняються довговічністю і відмінними декоративними властивостями. Однак є холодними і легко дряпаються. І, звичайно ж, висока вартість по кишені не кожному покупцеві.

Кварцовий камінь на 93-95% складається з кварцової крихти, на 7-5% з поліефірної смоли і кольорових пігментів. Він не боїться високої температури, зносостійкий, важить трохи менше, ніж натуральний матеріал. Штучний камінь на основі кварцу виробляють методом вібропресування в вакуумі при високій температурі, отримуючи в результаті матеріал, позбавлений недоліків натурального: відсутність пір дає нульове водопоглинання.

Штучний камінь (акрил) — матеріал, який не має спільного з мінералами: марки «Corian», «Montelli», «Staron», «TriStone» і «HI-MACS», по суті, є пластиками: вони довговічні, зносостійкі, з невеликим вагою, ремонтопридатні. Компанія «Nabytek» втіле всі ваші побажання в життя, потішить якістю виробів та оперативністю.

Як встановити підвіконня з каменю?
  1. Перед виготовленням підвіконня з каменю визначають виліт дошки.
  2. Ширина дошки не повинна прикривати більше половини радіатора, щоб тепле повітря обігрівало шибки і запобігав стікання конденсату.
  3. Якщо підвіконня більшої ширини, в дошці передбачають продухи.

Джерело

Щоб здійсни правильний монтаж або ремонт підвіконня, рекомендуємо звернутися до спеціалістів. У нашому каталозі ви зможете ознайомитися з варіантами підвіконь зі штучного каменю чи запропонувати свій ескіз.