Як правильно вибрати кухню

Вибір кухні це відповідальна задача. Господиня на своїй кухні готує їжу. На кухні збирається снідати або обідати вся сім'я. Господиня повинна працювати на кухні зручно. У господині повинно бути бажання готувати на своїй кухні. І необхідно що б створювалася затишна атмосфера для сімейного душевного спілкування.

Можна сказати всі хочуть вибрати собі кухню за своїми перевагами. В наші дні велика кількість різних фірм, які роблять меблі для кухні на замовлення. На сьогодні замовити меблі в будь-якому іншому місті — це не проблема.

Спочатку обов'язково треба звернути вашу увагу:

  1. З якого матеріалу та покриття буде ваша майбутня кухня. Наприклад з дерева або з МДФ.
  2. Якого коліру повинні бути меблі. Не мало важливо яке буде освітлення.
  3. Де у вас буде розташована побутова техніка. Ви повинні продумати заздалегідь, яка у вас буде плита, холодильник, посудомийна машина і так далі.
  4. З якого матеріалу буде ваша поверхня і все інше.
  5. Ну і звичайно ж ціна.

Зверніться до дизайнера, він вам допоможе доопрацювати ваш стиль. На сьогодні кухні з ДСП, почали набагато краще робити ніж в минулі часи.

Краще ніж ДСП це матеріал з МДФ — деревний пил, пресований на клейовій основі. Матеріал щільний, не деформується, його можна порівняти по міцності навіть з деревиною. З МДФ найчастіше роблять фасади кухні з декоративними бордюрами. Кухні з МДФ дорожче ніж ДСП приблизно на п'ятнадцять відсотків а кухня з дерева обійдеться ще дорожче.

Джерело