Які меблі обов'язково повинні бути в дитячій кімнаті

Кімната кожної дитини повинна бути затишною, комфортною і яскравою

Правильно оформлена дитяча кімната з ідеально підібраним дизайном може допомогти кожній дитині відчувати постійну радість, гарний настрій, зручність від розташування іграшок та інших речей, можливість самовиразитися, якщо в кімнаті є дошка для малювання або наклеєні спеціальні шпалери, на яких можна намалювати що завгодно.

При цьому мама за це ніколи не буде лаяти. Справжній рай для дітей — це власний куточок, в якому можна читати книги, грати в іграшки або просто падати на пуфик і мріяти. Один з найголовніших елементів дитячої кімнати — це зручне ліжко, яке повинно відповідати всім побажанням і батьків, і дитини.

Який стандартний набір меблів необхідний в дитячій кімнаті?

Всім батькам складно в перший раз облаштовувати кімнату малюка, адже хочеться створити ідеальні умови, виробники пропонують величезний вибір меблів, розбігаються очі, але при цьому фінансовий стан не дозволяє придбати все і відразу. Саме тому краще всього спиратися на такий приблизний список меблів:

  • зручне велике ліжко;
  • робочий стіл і стілець;
  • шафа для зберігання одягу;
  • м'яке крісло мішок;
  • полки або стелажі для зберігання книг, журналів, пізнавальних ігор;
  • місце для зберігання іграшок;
  • дошка для малювання.

На сьогоднішній день дитячі меблі на замовлення, дозволяють створювати неповторні і унікальні інтер'єри, розширюючи місце і в той же час комфортну і модну атмосферу.

Ось перелік найосновніших меблів, які повинні бути в кімнаті у кожної дитини, не має значення, це дівчинка чи хлопчик, малюк чи школяр. Всі ці критерії досить розмиті, так як зрозуміло, що для новонародженої дитини батьки повинні придбати спеціальний стілець для годування і дитяче ліжечко для малюка, а школяр буде радий величезній м'якій постелі і стільцю на коліщатках, щоб вільно переміщатися по кімнаті.

Для того щоб створити для дитини найбільш сприятливі умови, найкраще розділити кімнату на три секції:
  1. зону для відпочинку і сну;
  2. зону для активного проведення часу;
  3. зону для навчання та творчої діяльності.

В першому випадку в одній з частин дитячої кімнати рекомендується розмістити ліжко, тумбочку, нічник, можливо, кілька крісел або пуфів, в зоні для ігор можна розмістити стелажі і коробки з іграшками, м'які крісла у вигляді мішків, журнальний столик. У третій зоні логічно поставити хороший письмовий стіл, стілець і зробити яскраве освітлення. Якщо ви візьмете до уваги надану нами інформацію, то у вас вийде все правильно.

Джерело

Наші фахівці можуть втілити будь-яку Вашу фантазію: чи то класика або ексклюзивна модель, міні або макси розміри. Ви можете переглянути наше портфоліо дитячих меблів та переконатися що професіонали. При виробництві дитячих меблів, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і міцну неповторну фурнітуру від провідних європейських брендів Blum, Hettich та Hafele і т.д.