Радіусні шафи в інтер'єрі

В сучасному дизайні меблів ставка робиться на ергономіку і збереження простору, тому якісна шафа-купе допоможе заощадити місце в кімнаті.

Ці вбудовані меблі є вишуканим та функціональним доповненням для вітальні або спальні. На радіусний шафі-купе ціна залежить від габаритів, обраної замовником конструкції і матеріалів, використаних у виробництві. Меблі з масиву відносяться до елітних товарів, тому дозволити собі такий товар можуть тільки покупці з необмеженим бюджетом. Дешеві радіусні шафи виготовляються з ламінованої ДСП. Використання такої сировини дозволяє значно знизити вартість меблів.

Увігнуті шафи ідеально вписуються в дизайн приміщень. Вставка для дверей проводиться з оргскла, шкірозамінника, фотодруку і пластику. Конструкція купе передбачає використання від одного до дюжини дверей, але замовники часто обмежують конструкцією з трьох компонентів. Кожна з вставок проводиться з обраного покупцем матеріалу

Тривалість експлуатації шафи залежить від використовуваної фурнітури. Замовнику може вибрати симетричні або асиметричні ручки, габарити меблів і схему розподілу внутрішнього простору. Визначити кількість поличок, вішалок і шухлядок теж рекомендується в залежності від особистих потреб. Гардеробна часто оснащується відкритої антресоллю, на якій можна зберігати різні декоративні предмети.

Обчислити відповідні габарити меблів можна після замірів. Шафа має ідеально вписатися у виділений для його установки простір. Технологія радіусних (увігнутих) дверей дозволяє вбудовувати таку меблі в один із вільних кутів кімнати. Порожній раніше простір займає функціональна шафа. Система дверей купе підходить для вбудованих шаф, але її можна використовувати і у виробництві корпусних меблів. Універсальність конструкції дозволяє замовляти шафу для передпокою, дитячої кімнати і навіть кабінету.

Купити шафи-купе можна в численних спеціалізованих меблевих магазинах і на тематичних сайтах. Тут продаються типові конструкції шафи. Якщо необхідний ексклюзивний дизайн меблів, що відрізняється певними габаритами і стилістичними рішеннями, доведеться оформити індивідуальне замовлення. Радіусна шафа прослужить кілька десятиліть, якщо спочатку для її виробництва обрана високоякісна фурнітура.

Джерело